
Дәнекерлеуіш үтік, ABS пластик, 1-дәрежелі қорғаныс, индикатор шамы, ұзаққа созылатын жабыны бар мыс ұшы, 220В, 30 Вт
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 913043, 220 В, 30 Вт дәнекерлеу үтігі, ABS пластик корпусы, индикаторы және ұзаққа созылатын электропластинкасы бар мыс ұшы бар, қорғаныс дәрежесі 1 және микрочиптерді, транзисторларды, сымдарды және электр тізбектерін дәнекерлеу үшін қолданылады. Пластикалық түтіктегі дәнекермен бірге жеткізіледі, сондықтан ол толығымен пайдалануға дайын. Нихромды катушкалар мен соққыға төзімді ABS пластик корпусының арқасында дәнекерлеу үтігі зақымдануға төзімді және ұзақ қызмет ету мерзіміне арналған. Конус тәрізді ұшы дәл дәнекерлеуге ыңғайлы. Құрылғы радиоәуесқойларға, автоэлектриктерге пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Шаншу тез қызады, өйткені ол мыстан жасалған. Жұмыс беті хромдалған жабынмен коррозиядан қорғалған, бұл сонымен қатар дәнекерлеудің адгезиясын жақсартады. Қыздырылған дәнекерлеу үтікті жиынтықта бар тұғырға қоюға болады. Құрылғының желіге қосылғанын оңай анықтауға болады, себебі кернеу болған кезде индикатор шамы жанады. Қажет болса, ұшты ауыстыруға болады, себебі ол алынбалы. Дәнекерлеуіш үтікпен ұзақ уақыт жұмыс істеу жұмсақ төсемі бар ыңғайлы пластик тұтқаның арқасында шаршауды тудырмайды. Құралды пайдалану қауіпсіз, себебі оған 1 қорғаныс класы берілген және техникалық сипаттамалар Кеден одағының 004/2011 және 0020/2011 техникалық регламенттерінің талаптарына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 70 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87935 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/913033_034_036_043_044_046.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87935.pdf |
| _пакеттегі ені | 110 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Қыздыру уақыты | 4 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | қапталған мыс қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | ABS пластик |
| Қуат | 30 Вт |
| Қыздыру температурасы | 380 град |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Штрих-код | 4044996122403 |
- Бағасы: 2 438 ₸

