
Желім өзектер, 11 мм, L-300 мм, 1 кг, ақ Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 930742, 11 х 300 мм ақ желім таяқшалары, 11 мм желім пистолеттері үшін шығын материалдары ретінде пайдаланылады. Олар әртүрлі материалдардың: қағаздың, пластиктің, ағаштың, керамиканың, электр тақталарының және т.б. сапалы және сенімді адгезиясын қамтамасыз етеді. Оларды тігістер мен жарықтарды тығыздау үшін де қолдануға болады. Артықшылықтары Шыбықтар 90° температурада балқиды, сондықтан олар төмен қуатты желім пистолеттері үшін жарамды. Шыбықтар құрамында балауыз және шайыр бар қауіпсіз EVA полимерінен жасалған, сондықтан олар улы заттарды шығармайды, сонымен қатар су мен химиялық заттардың әсеріне төзімділігімен ерекшеленеді. жиынтықтағы 34 өзек жұмыстың үлкен көлеміне жетеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 355 мм |
| Қаптамадағы саны | 34 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 97 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.095 кг |
| Топ | Желімдік пистолеттер, желімдік өзектер |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 937-Желімдік өзектер |
| Материал | EVA, балауыз, шайыр |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 11 мм |
| Штрих-код | 4044996120485 |
- Бағасы: 4 528 ₸

