
Құрама кілт 10 мм, CrV, суық штамп Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біріктірілген кілт Gross 15129, 10 мм, суық штамп, — гайкалар мен болт қосылымдарын бұрап, бұрап алуға мүмкіндік беретін CrV болаттан жасалған қолмен ұсталық және монтаждау құралы. 12 қырлы жұмыс беті бар сақиналы саңылау бекіткішті зақымдамай мықтап ұстайды. Кілт автокөліктерді жөндеуде, техниканы құрастыруда қолданылады, күнделікті өмірде де пайдалы болады. Артықшылықтары Беріктік және сенімділік — құрал CrV-тобының жоғары сапалы болатынан суықтай қалыптау әдісімен жасалған. Механикалық кернеулерге төзімділік — жұмыс бөлігінің материалының қаттылығы 45-48 HRC құрайды. Жұмыстың дәлдігі мен тиімділігі — кілттің корпусына қатысты 15 градусқа ығысқан, сәл қисық, қақпақ тәрізді жұмыс бөлігі. Тотқа төзімділік — кілт хром-никельді жабынмен тоттан қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.057 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 143 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 44 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Наборы ключей комбинированных |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 154-Наборы ключей комбинированных |
| Өлшем 1 | 10 мм |
| Өлшем 2 | 10 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996052298 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

