
"Point" бұрауыштар жинағы, CrV, екі компонентті тұтқалар, 6 дана, Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Екі бөліктен тұратын тұтқалары бар Sparta "Point" 11782 бұрағыш жинағы, CrV, ең көп таралған стандартты өлшемдегі 6 құралдан тұрады. Ол SL және PH профилі бар бекіткіштерді бұрау және бұрау үшін қолданылады. Жинақ тұрмыста пайдалануға, күрделі емес монтаждау және жөндеу жұмыстарын жүзеге асыруға арналған. Бұрауыштарды жету қиын жерлерде жұмыс істеуге болады, себебі жинаққа қысқа — 75 мм және 150 мм ұзын штангасы бар құралдар кіреді. Артықшылықтары Жиынтықтың жиынтықтауыштары хром-ванадийлі болаттан жасалған, бұл олардың беріктігінің кепілі болып табылады. Екі компонентті тұтқалар тапсырмалардың үлкен көлемінің өзінде ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Аспалы сөре бұрағыштарды ыңғайлы сақтауға мүмкіндік береді, сонымен қатар әрбір құралдың тұтқасында ілулі сақтауға арналған тесік бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.483 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Пәндер саны | 6 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | подвесная полка |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996116457 |
- Бағасы: 3 308 ₸

