
Бұрауыш "Point", рН 2Х 200 мм, CrV, екі компонентті тұтқа Sparta
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта "Пойнт" 11779 бұрағыш CrV болаттан жасалған, 2 компонентті тұтқасы бар, PH2 крест бекіткіштерін монтаждау/бөлшектеу үшін жарамды. Ол шеберлерге үйде немесе автошеберханада ұсақ тұрмыстық жұмыстарды жүргізуге көмектеседі. Бұрауыш ойықтарда жұмыс істеу үшін 200 мм ұзартылған штангамен жабдықталған. Артықшылықтары Тозуға төзімділік — өзек көміртекті болаттан жасалған. Бекіткішпен жақсартылған ілінісу — жұмыс бөлігі фосфатталған. Жұмыстың ыңғайлылығы — тұтқада бұрауыштың саңылауының түрі мен штангасының ұзындығымен таңбалау бар. Екі компонентті эргономикалық тұтқа — айналу моментінің берілісінің жоғарылауы білекке жүктемені азайтуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 340 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.122 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 117- Спарта "Пойнт" екі компонентті тұтқалы бұрағыштар |
| Сырықтың ұзындығы | 200 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | PH2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996116426 |
- Бағасы: 400 ₸

