
Бұрауыш "Point", SL6 х 150 мм, CrV, Спарта екі компонентті тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sparta "Point" 11769 бұрағыш CrV болаттан жасалған, 2 компонентті тұтқасы бар, стандартты өлшемдегі SL6,0 бекіткіштерімен жұмыс істеу үшін тұрмыстық мақсатта пайдалануға арналған. Бұл шеберлерге ұсақ жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Ұзындығы 150 мм өзек бекіткіштерді беттерден де, ойықтардан да бұрап алуға және алуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Тозуға төзімділік және беріктік — өзек көміртекті болаттан жасалған. Бекіткішпен жақсартылған ілінісу — жұмыс бөлігі фосфатталған. Жұмыстың ыңғайлылығы — тұтқада бұрауыштың саңылауының түрі мен штангасының ұзындығымен таңбалау бар. Екі компонентті эргономикалық тұтқа — айналу моментінің берілісінің жоғарылауы білекке жүктемені азайтуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 295 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.111 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 117- Спарта "Пойнт" екі компонентті тұтқалы бұрағыштар |
| Сырықтың ұзындығы | 150 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 2 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL6 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996116327 |
- Бағасы: 400 ₸

