
Иінтіректі құбырлы кілт 1, №1, тұтас соғылған, CrV, "В" типті Гросс
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross №1 15621 тұтас соғылған құбырлы рычагты кілт, CrV, "В" типті, диаметрі 1 дюймдік құбырлар мен фитингтерді ұстауға және айналдыруға мүмкіндік береді. Ол жеке және кәсіби шеберлерге тұрмыстағы және өндірістегі жұмыстарды жүргізу үшін пайдалы болады. В-тәрізді губкалар жету қиын жерлерде тегіс және көлемді бөлшектермен жұмыс істеудің ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Рычагты механизмі бар кілт оператордан ең аз күш жұмсауды талап етеді, бұл жұмысты жеңілдетеді. Артықшылықтары Кепілдендірілген сапа — тұтас соғылған корпус қатты және берік CrV болаттан жасалған. Коррозиядан қорғау — кілт ұнтақ эмальмен қапталған. Бекіту сақинасы — реттеу механизміндегі гайка мықтап бекітілген. Бөлшектердің өздігінен бекітілетін тұтқасы — кілттегі тістер айналу бағытына қарама-қарсы жаққа еңкейтілген. Қаттылығы 57-60 HRC — губкалар жоғары жиілікті токтармен шыңдалған, бұл кілтті кәсіби салада сыну қаупінсіз пайдалануға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.873 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 335 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 156-Ключи трубные// GROSS |
| Ұзындығы | 330 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 40 мм |
| Губкалардың минималды ашылуы | 20 мм |
| Кілт нөмірі | №1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996120829 |
- Бағасы: 5 397 ₸

