
Жылжымалы домкратқа арналған резеңке тірек D 51 мм Matrix Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 50923 резеңке тірегі, D=51 мм, 51131, 51132 жылжымалы домкраттар үшін жарамды. Ол көлік құралын жөндеу кезінде көліктің астыңғы жағы мен домкраттың үстіңгі тірегін деформациядан қорғайды. Қолдау жеке және кәсіби шеберлер үшін пайдалы. Артықшылықтары Тіректің қажетті беріктік сипаттамаларына серпімді резеңке және болат өзек арқылы қол жеткізіледі. ол орнатылған. Тіректі жылдың кез келген уақытында пайдалануға болады, өйткені ол -30-дан +50 °C-қа дейінгі температураға төтеп бере алады. Тірек арт домкраттарымен де үйлесімді. 51127, 51131, 51132, 51134, 51152.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 32 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.081 кг |
| Топ | Накладки для подкатных домкратов |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 509 - Жылжымалы домкраттарға арналған төсемдер |
| Диаметрі | 51 мм |
| Жоғарғы диаметр | 51 мм |
| Диаметрі төмен | 36 мм |
| Материал | Резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800048967 |
- Бағасы: 545 ₸

