
Иінтіректі құбырлы кілт 1, №1, CrV, "S" матрицасы типі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құбыр кілті ұстағыш өлшемін айтарлықтай кең ауқымда реттеуге мүмкіндік береді, бөлшектерді ұстайтын жақтарында берік және өткір ойықтары бар. Губкалардың қаттылығы – 50 HRC. Хромованадийлі болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.667 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 157-Құбырлы кілттер |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996120874 |
- Бағасы: 1 549 ₸

