
Иінтіректі құбырлы кілт 3, №4, тұтас соғылған, CrV, "S" Gross типі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross №4 15616 CrV болаттан жасалған, "S" типті тұтас соғылған құбыр тұтқасының кілті диаметрі 3 дюймдік құбырлар мен қосқыш бөлшектерді ұстау және айналдыру үшін қолданылады. S-тәрізді кілт күрделі пішіндегі заттарды мықтап ұстайды, сонымен қатар жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Рычагты механизмнің арқасында шеберден аз күш қажет. Құрал жұмыстың үлкен көлемін оңай жеңе алады, сондықтан автосервис қызметкерлеріне, коммуналдық және басқа да қызмет көрсету қызметкерлеріне пайдалы болады, сонымен қатар күнделікті өмірде пайдалы болады.Артықшылықтарыкілт берік хром-ванадийлі болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары жүктемелерге төтеп бере алады.Губкалар 55-60 HRC қаттылығына дейін жоғары жиілікті токтармен шыңдалады, бұл құралдың жұмыс істеу мерзімін арттырады.Тістердің айналу бағытына қарама-қарсы жаққа қисаюына байланысты кілт бөлікке мықтап бекітіледі.Бекіткіш сақина реттеу гайкасының кездейсоқ босап кетуіне жол бермейді.Ұнтақты жабын құралдың қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, құралды коррозиядан сенімді қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 4.283 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 655 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 156-Ключи трубные// GROSS |
| Ұзындығы | 650 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 100 мм |
| Губкалардың минималды ашылуы | 32 мм |
| Кілт нөмірі | №4 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996120805 |
- Бағасы: 18 928 ₸

