
Құбырлы иінтіректі кілт 3/4, №0, тұтас соғылған, CrV, "L" типті Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"L" типті CrV болаттан жасалған №0 15600 тұтас соғылған құбыр тұтқасының кілті құбырларды, сондай-ақ диаметрі 3/4 дюймдік басқа бөлшектерді арнайы беттерсіз ұстау және айналдыру үшін қолданылады. L-пішіні тегіс бөлшектерді ұстау үшін оңтайлы. Рычагты механизм жұмыс тиімділігін арттыра отырып, жоғары қысу күшін қамтамасыз етеді. Кілттің күшейтілген конструкциясы қарқынды жүктемелерге төтеп береді және оны күнделікті өмірде де, кәсіби салада да — авто жөндеу шеберханаларында, коммуналдық шаруашылықта және т.б. пайдалануға мүмкіндік береді.Артықшылықтарыкілт берік хром-ванадийлі болаттан жасалған, сондықтан зақымдануға төзімді.Губкалар 55-60 HRC қаттылығына дейін жоғары жиілікті токтармен сөндірілді, бұл олардың тозуға төзімділігін арттырады.Жақ тістері айналу бағытына қарсы еңкейтілген, бұл құбырлар мен бөлшектерді сенімді, өздігінен құлыпталатын ұстауды қамтамасыз етеді.Ұнтақты жабын кілттің қызмет ету мерзімін ұзарта отырып, коррозияның пайда болуына жол бермейді.Реттеу гайкасындағы бекіткіш сақина жұмысты жеңілдету үшін жұмыс бөліктерін дұрыс күйде бекітуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Салмақ | 0.544 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 285 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Құбыр, газ кілттері |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 156-Ключи трубные// GROSS |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 35 мм |
| Губкалардың минималды ашылуы | 10 мм |
| Кілт нөмірі | №0 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996120775 |
- Бағасы: 4 487 ₸

