
Біріктірілген кілттер жинағы 6-22 мм, 12 дана, CrV, жалпы суық штамп
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 15149 12 данадан тұратын құрама кілттер жинағы. өлшемі 6—дан 22 мм-ге дейін, суық штамп, - гайка мен болт қосылымдарын бұрап, бұрап алуға мүмкіндік беретін CrV болаттан жасалған қолмен өңдеу және монтаждау құралдарының жинағы. Әрбір кілттің сақиналы саңылауының 12 қырлы жұмыс беті бар және бекіткіштерді зақымдамай мықтап ұстайды. Кілттер автокөліктерді жөндеуде, техниканы құрастыруда қолданылады, күнделікті өмірде де пайдалы болады. Артықшылықтары Беріктік және сенімділік — құралдар CrV-тобының жоғары сапалы болатынан суықтай қалыптау әдісімен өндіріледі. Механикалық кернеулерге төзімділік — жұмыс бөліктері материалының қаттылығы 45-48 HRC құрайды. Жұмыстың дәлдігі мен тиімділігі — кілттердің корпусына қатысты 15 градусқа ығысқан сәл қисық, сырғымалы жұмыс бөліктері. Тотқа төзімділік — кілттер хром-никельді жабынмен тоттан қорғалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 1.231 кг |
| Топ | Наборы ключей комбинированных |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 154-Наборы ключей комбинированных |
| Пәндер саны | 12 |
| Өлшем 1 | 6 мм |
| Өлшем 2 | 22 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сөмке |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996069166 |
- Бағасы: 11 580 ₸

