
Құрама кілт 7 мм, CrV, суық штамп Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 15126, 7 мм құрама кілт, суық штамп, — гайкалар мен болт қосылымдарын бұрап, бұрап алуға мүмкіндік беретін CrV болаттан жасалған қолмен ұсталық-монтаждау құралы. 12 қырлы жұмыс беті бар сақиналы саңылау бекіткішті зақымдамай мықтап ұстайды. Кілт автокөліктерді жөндеуде, техниканы құрастыруда қолданылады, күнделікті өмірде де пайдалы болады. Артықшылықтары Беріктік және сенімділік — құрал CrV-тобының жоғары сапалы болатынан суықтай қалыптау әдісімен жасалған. Механикалық кернеулерге төзімділік — жұмыс бөлігінің материалының қаттылығы 45-48 HRC құрайды. Жұмыстың дәлдігі мен тиімділігі — кілттің корпусына қатысты 15 градусқа ығысқан, сәл қисық, қақпақ тәрізді жұмыс бөлігі. Тотқа төзімділік — кілт хром-никельді жабынмен тоттан қорғалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.039 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 18 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 143 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 44 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Наборы ключей комбинированных |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 154-Наборы ключей комбинированных |
| Өлшем 1 | 7 мм |
| Өлшем 2 | 7 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Нысан | тікелей |
| Штрих-код | 4044996052427 |
- Бағасы: 278 ₸

