
Телескопиялық магнитті өзегі бар қайтымды бұрауыш, 16 дана, S2 Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 11607 жиынтығына телескопиялық магниттік штангасы бар қайтымды бұрағыш, шағын бұрағыш, 1/4 дюймдік S2 - 11 бит болаттан жасалған ауыстырылатын саптамалар және дәл жұмыс үшін 2 қайтымды бит кіреді. Құралдар PH, SL, TORX және HEX саңылаулары бар бекіткіштерді орнатуға/бөлшектеуге арналған. Бұрауыш монтаждау, құрылыс және жөндеу жұмыстарын орындау кезінде жеке шеберлерге де, кәсіпқойларға да пайдалы. Қажет болса, бұрағышпен бірге ұзындығы 25 мм болатын кез келген қондырмаларды қолдануға болады — 1/4 дюймдік ұштары бар биттер де, дәлме -дәл жұмыс үшін биттер де. Артықшылықтары Биттер 54-58 HRC қаттылығына дейін термиялық өңдеуден өткен S2 аспаптық легирленген болаттан жасалған. Реверсивті механизм жұмысты жеңілдетеді және айналу бағытын өзгертуге мүмкіндік береді. Шағын бұрағыш ұсақ бөлшектермен дәл жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Бит ұштары магниттелген, сондықтан жұмысты жеңілдету үшін бекіткіштерді бекітуге болады. Телескопиялық магниттік штанганың көмегімен бекіту элементтерін жету қиын жерлерден алуға болады. Бұрауыштың ішіндегі арнайы қуыстың арқасында барабанды қашаулармен ықшам және ыңғайлы сақтауға болады. Бұрауыштың тұтқасы поликарбонаттан жасалған, беріктігі мен беріктігімен ерекшеленеді. Фирмалық мөртабан бұрауыштың түпнұсқалығын растайды, бұл өнімдердің жалған болуына жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 38 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 257 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 137 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.314 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 16 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, TR, HEX |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996119960 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

