
Бордюр лентасы, 15 х 900 см, полипропилен, жасыл, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жасыл жиек таспасы Palisad 64476, 15 x 900 см, аумақты аймақтарға бөлу, аумақтарды эрозиядан, арамшөптердің тамыр жүйесінің өсуінен және "басқыншы өсімдіктерден" қорғау үшін қолданылады. Жиектеменің икемділігі кез келген нысандағы нысандарды — гүлзарларды, төсектерді, тоғандарды, бақша жолдарын жобалауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Тығыз полипропилен — пайдалану кезінде таспа деформацияланбайды. Ультракүлгін сәулелерге, жауын-шашынға және аязға төзімділік — жиек ұзақ уақытқа созылады. Таспаның материалында зиянды заттар жоқ — ол адамдар мен қоршаған орта үшін қауіпсіз. Орнату дағдыларды қажет етпейді — бордюр жай ғана жерге қазылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.365 кг |
| Биіктігі | 15 мм |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Түсі | Жасыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 150 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/bordyrn_lent.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 150 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 650-Бақша қоршаулары, жиектер |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қалыңдық | 1.2 мм |
| Штрих-код | 4606800049728 |
- Бағасы: 2 283 ₸

