
Бордюр лентасы, 20 х 900 см, полипропилен, қара, Ресей, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қара жиек таспасы Palisad 64479, 20х900 см аумақты аймақтарға бөлу, аумақтарды эрозиядан, арамшөптердің тамыр жүйесінің өсуінен және "басқыншы өсімдіктерден" қорғау үшін қолданылады. Жиектеменің икемділігі кез келген нысандағы нысандарды — гүлзарларды, төсектерді, тоғандарды, бақша жолдарын жобалауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Тығыз полипропилен — пайдалану кезінде таспа деформацияланбайды. Ультракүлгін сәулелерге, жауын-шашынға және аязға төзімділік — жиек ұзақ уақытқа созылады. Таспаның материалында зиянды заттар жоқ — ол адамдар мен қоршаған орта үшін қауіпсіз. Орнату дағдыларды қажет етпейді — бордюр жай ғана жерге қазылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 1.715 кг |
| Биіктігі | 20 мм |
| Ұзындығы | 900 мм |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 200 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 156 мм |
| Қаптамадағы саны | 1 дана |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/bordyrn_lent.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 156 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақша қоршаулары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 650-Бақша қоршаулары, жиектер |
| Материал | Полипропилен |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қалыңдық | 1.2 мм |
| Штрих-код | 4606800049759 |
- Бағасы: 3 013 ₸

