
Металлға арналған кесу шеңбері, 230 х 1,6 х 22 мм "Шалғындар" Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шалғынның металға арналған кесу шеңбері 73679, 230 x 1,6 x 22,2 мм, тек құрғақ кесу үшін UHM-мен бірге қолданылады. Бұл жеке шеберханада немесе тұрмыстық жағдайда құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Артықшылықтары Алюминий тотығы абразивті — дөңгелек қатты материалдарды тез кеседі. Жұмыс қауіпсіздігі — шеңбер жыртылуға төзімді 2 қабатты тормен жабдықталған. Бакелит байламы — абразивті дән шеңберге мықтап бекітілген, жоғары жылдамдықпен жұмыс істеуге болады. Қалыңдығы 1,6 мм — жұқа шеңбер материалды тез кесіп тастайды, жиегі ұқыпты.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 1.6 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.09.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-RU.АЯ04.В.00004-18 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ФГУП Всероссийский научно-исследовательский институт стандартизации и сертификации в машиностроении |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/RU Д-RU.АЯ04.В.00004-18.pdf |
| _пакеттегі ені | 230 мм |
| Абразивті | алюминий оксиді |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.152 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 736-Арматураланған абразивті кескіш дискілер /Ресей/ |
| Диаметрі | 230 мм |
| Абразивті заттың мөлшері | F40 |
| Байлам | арматурасы бар бакелитті |
| Байланыстың қаттылығы | S - қатты |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 1.6 мм |
| Штрих-код | 4603347328156 |
- Бағасы: 413 ₸

