
Гүлдерге арналған автосуару, пластик, 0.4 л Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Гүлдерге арналған пластикалық автоматты суару Palisad 67522 шам тәрізді жабық өсімдіктерге күтім жасауды айтарлықтай жеңілдетеді. Ол тек үй гүлдерінің ғана емес, сонымен қатар бақша мен жылыжайдағы шағын екпелердің топырағын ылғалдандыруға жарамды. Артықшылықтары Колбаны суару ыдысын пайдалану өте оңай - оны жай ғана сумен толтырып, жерге қойыңыз! Көлемі 0,4 литр өсімдіктерге байланысты 7-14 күн суаруға жетеді. Бұл суару жүйесі топырақтағы ылғалдың жетіспеуіне немесе артық болуына жол бермейді, өйткені өсімдіктер қажетті мөлшерде сіңіреді. Автоматты суарудың арқасында демалыс кезінде өсімдіктер туралы алаңдамайсыз.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 0.059 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 90 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 26.02.2022 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АЖ47.Н00066 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "ОптимаТест" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.АЖ47.Н00066.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Су құйғыштар, қол жуғыштар, пластмасса шелектер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 676-Су құйғыштар, қол жуғыштар |
| Материал | Полиэтилен |
| Мақсаты | суару үшін |
| Көлем | 0.4 л |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800049025 |
- Бағасы: 283 ₸

