
Шанышқы күрек, 210 х 270 мм, қатайтқыштар, сабы жоқ, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 61470, 210 x 270 мм штангалы күрек, тұтқасы жоқ, қатайтқыштары бар, учаскеде және құрылыс алаңында қазба жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы. Ол жерді қазу, траншеялар жасау және т.б. үшін қолданылады. Диаметрі 40 мм тұтқаға тұтас құбырлы тұтқа жарайды. Дөңгеленген үстіңгі жиегінің арқасында күрек тіпті қатты топыраққа оңай енеді. Артықшылықтары Күрек серіппелі серіппелі болаттан жасалған және шыңдалған, соның арқасында ол жоғары беріктік пен серпімділікке ие. Жұмыс беті коррозияның пайда болуына жол бермейтін лакпен қапталған. Сына тәрізді қалақ пен қатайтқыштар құралдың жоғары жүктемелер кезінде сынуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Тулейканың конструкциясы тұтқаны бұрандаларға мықтап бекітуге мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.75 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 375 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 270 мм |
| Жұмыс бөлігін шынықтыру | 35-53 HRC |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | глянцевый лак |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 210 мм |
| Штрих-код | 4606800048981 |
- Бағасы: 1 776 ₸

