
Қалақты күрек, 235 х 285 мм, қаттылық қырлары, тұтқасыз, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 61471 шөмішті күрегі, қабырғалары қатайтылған, 235х285 мм, тұтқасы жоқ, топырақпен, сусымалы материалдармен және құрылыс ерітінділерімен жұмыс істегенде қолданылады. Күрек кең жұмыс бөлігінің, иілген жақтарының, сондай-ақ беріктік сипаттамаларын арттыратын тұтас құбырлы штанганың арқасында алға қойылған міндеттерді сәтті орындайды. Күрек диаметрі 40 мм тұтқаға орнатылады, ұсынылған мақалалар — 68441, 68400, 68451, 68422. Артықшылықтары Қалыңдығы 1,5 мм серіппелі-серіппелі болаттан жасалған шыңдалған қалақ беріктігі мен серпімділігімен ерекшеленеді. Лакпен қапталған жабын құралды коррозиядан, механикалық зақымданудан және химиялық әсерлерден қорғайды. Қаттылықтар күректің иілу жүктемелеріне төзімділігін арттыра отырып, негізгі жүктемені алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 0.89 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 385 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 235 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Топырақпен жұмыс істеуге арналған құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 614-Күректер |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Жұмыс бөлігінің ұзындығы | 285 мм |
| Құрылым | жиналмайтын |
| Жұмыс бөлігінің материалы | серіппелі-серіппелі болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | глянцевый лак |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қаптамасы жоқ |
| Жұмыс бөлігінің ені | 235 мм |
| Штрих-код | 4606800048998 |
- Бағасы: 1 776 ₸

