
Бақша суарғышы, 10 л, мойыны бар, пластмасса Ресей Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 10 литр, мойыны бар Sibrtech 67521 пластикалық бау-бақша суару ыдысы бақшадағы және бақшадағы өсімдіктерді суаруға, сондай-ақ ағаштар мен бұталардың діңдерін ылғалдандыруға арналған. Өсімдіктерге күтім жасау үшін сыйымды ыдысты жиі толтырудың қажеті жоқ. Екі тұтқа су құятын ыдысты сумен көтеруді және жылжытуды жеңілдетеді. Артықшылықтары Суару ыдысы ұзақ уақыт қызмет етеді, өйткені ол коррозияға және ультракүлгін сәулелердің деструктивті әсеріне ұшырамайтын берік полиэтиленнен жасалған. Жинаққа жерді шайып кету және тамырларды жалаңаштау қаупінсіз екпелерді біркелкі суаруға мүмкіндік беретін алынбалы дөңес диффузор қондырмасы кіреді. Су құятын ыдыстың аузы биік, соның арқасында жүру кезінде су шашырамайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 360 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 560 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 180 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.717 кг |
| Топ | Су құйғыштар, қол жуғыштар, пластмасса шелектер |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 676-Су құйғыштар, қол жуғыштар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800049254 |
- Бағасы: 1 724 ₸

