
Дәнекерлеуіш үтік, пластик тұтқа, ұзаққа созылатын қорғаныс жабыны бар мыс ұшы, 220В, 30 Вт матрица
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 913003, 220В, 30 Вт дәнекерлеу үтігі, пластик тұтқасы бар, оны сыртқы әсерлерден сенімді қорғайтын, берік гальваникалық қорғаныс жабыны бар мыс ұшы бар. Дақтың конус тәрізді пішіні бар, ол дәл жұмыстарды орындауға ыңғайлы. Нихромды спираль түріндегі қыздыру элементінің арқасында дәнекерлеу үтік зақымдануға төзімді. Құрал сымдарды, микрочиптерді, электр тізбектерін және транзисторларды дәнекерлеу үшін қолданылады. Автокөліктерді, электрониканы және тұрмыстық техниканы жөндеуге пайдалы болады. Артықшылықтары Ұшының мыс өзегі бар, сондықтан ол тез қызады. Коррозияның пайда болуына жол бермеу және дәнекерлеудің жабысуын жақсарту үшін жұмыс бетіне хромдалған жабын жағылады. Егер шаншу істен шықса, оны оңай ауыстыруға болады. Жоғары сапалы пластиктен жасалған эргономикалық тұтқа ұзақ уақыт жұмыс істегенде щеткаға түсетін жүктемені азайта отырып, қолыңызда сенімді орналасады. Құрал КО ТР 004/2011 және КО ТР 0020/2011 талаптарына сәйкес жасалған, бұл оның қауіпсіздігін растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.03.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | RU Д-CN.АГ03.B.87935 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Алсена" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/913003_913004_913006.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/RU Д-CN.АГ03.B.87935.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Қыздыру уақыты | 4 мин |
| Топ | Өзгелерімен |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 913-Паяльники |
| Шаншу материалы | қапталған мыс қорытпасы |
| Тұтқаның материалы | Пластик |
| Қуат | 30 Вт |
| Қыздыру температурасы | 380 град |
| Тағам түрі | Желі 220 В |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Шаншу нысаны | конус |
| Штрих-код | 4044996122373 |
- Бағасы: 1 020 ₸

