
Қорап, 300 х 60 мм, пластик, ара, 300 мм Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 222307 300 х 60 мм пластикалық қорап 250 мм арамен ағаш ұстасында кеңінен қолданылады. Бұйымдар ені 60 мм-ге дейін және қалыңдығы 43 мм-ге дейінгі дайындамаларды дәл кесуге мүмкіндік береді. Митр қорапшасының көмегімен 45 және 90 градус бұрыштарда қаптамаларды, астарларды, ламинаттарды, тақтайшаларды және басқа дайындамаларды ұқыпты және дәл кесуге болады. Жинақ тұрмыстық және жартылай кәсіби қолдану үшін пайдалы. Артықшылықтары Қаптамалық ара жинаққа кіреді, сондықтан оны қосымша сатып алудың қажеті жоқ. Ара полотносы сенімді және берік материалдан — 65 Mn болаттан жасалған, жоғары қаттылығымен ерекшеленеді. Ара тістері 9TPI қадамымен шыңдалған және ажыратылған, бұл сапалы және жылдам кесуді қамтамасыз етеді. Пластикалық эргономикалық тұтқаның арқасында ара қолыңызға ыңғайлы орналасады. 452 г жәшіктің шағын салмағы оны тасымалдауды ыңғайлы етеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.452 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 58 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 96 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Топ | Пластикалық, ағаш жақтаулар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 225-Стусла пластиковые |
| Кесудің максималды биіктігі | 40 мм |
| Кесудің максималды ені | 60 мм |
| Материал | Пластик |
| Ара полотносының өлшемі | 250 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жайманы орнату бұрышы | 45 град, 90 град |
| Штрих-код | 4044996116082 |
- Бағасы: 2 017 ₸

