
Баспалдақ, 7 саты, болат, Ресей, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тік бұрышты қимасы бар берік болат жақтау. Жоғары сапалы эмальмен болат профильді қорғаныс жабыны. Тұрақты конструкция және жұмыс жағдайында сенімді бекіту. Жоғары қауіпсіздік жолағы, болат баспалдақтар және жұмыс алаңы. Сырғуға қарсы ойығы бар биіктікте ұзақ уақыт жұмыс істеуге арналған кең профильді баспалдақтар. Жоғары биіктікте қауіпсіз жұмыс істеуге арналған берік қауіпсіздік таспасы. Тірек бағыттағыштарының негізіндегі пластикалық бұдырлы ұштықтар жұмыс бетінде сырғып кетуді болдырмайды және еден жабынына зақым келтірмейді. Коррозия сияқты жағымсыз сыртқы әсерлерге төзімді. Тұрмыста - үйде, бақшада, гаражда, сондай-ақ коммуналдық және құрылыс қызметінде қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 8.99 кг |
| Максималды жүктеме | 150 кг |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Сатылар саны | 7 |
| Штрих-код | 4606800047434 |
| Топ | Баспалдақтар |
| 3 топ | 977-Баспалдақ-басқыштар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ұзындығы | 2220 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 2220 мм |
| _пакеттегі ені | 500 мм |
| _баптамадағы биіктік | 105 мм |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АЖ40.Н00062 |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_сертификаттау органы | "СамараТест" ЖШҚ |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.03.2021 |
| Алаңның биіктігі | 1425 мм |
| Жұмыс биіктігі | 2.9 м |
| Бүктелген күйдегі габариттері | 2220 х 500 х 105 мм |
- Бағасы: 20 372 ₸

