
Құбырларға арналған сантехникалық қамыт 3/8, 16-20 мм, резеңке тығыздағышпен, шпилькамен және дюбельмен, 1 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сантехникалық қамыт - сантехникалық және басқа құбырларды бекіту үшін, дөңгелек және тікбұрышты қиманың қатты, икемді ауа өткізгіштерін бекіту үшін қолданылады. Құбыр қысқышы бұрандалармен жалғанған екі бөліктен тұрады, дыбыс өткізбейтін және діріл өткізбейтін құбырға арналған резеңке тығыздағышы бар, ол берік резеңкеден жасалған. Болт арқылы оңай және сенімді түрде орнатылады. Құбыр қысқышы ыңғайлы және оңай орнату үшін шпилькамен және дюбельмен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қамту | Мырыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Max диаметрі | 20 мм |
| Мин диаметрі | 16 мм |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 140 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.061 кг |
| Топ | Сантехникалық, пластмасса, металл қамыттар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 454-Сантехникалық қысқыштар мен қапсырмалар |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Ені | 23 мм |
| Штрих-код | 4606800049414 |
- Бағасы: 158 ₸

