
Бір қалпақшалы металл қапсырма, 16 мм, 100 дана Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құбырлар мен кабельдерді әртүрлі құрылыс конструкциялары мен металл конструкциялары бойымен төсеу кезінде, көп иілулері бар, бір қатар бекіту саңылаулары бар немесе олар орнында орналасқан кезде бекітуге арналған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Қамту | Мырыш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| Қаптамадағы саны | 100 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.453 кг |
| Биіктігі | 17 мм |
| Топ | Сантехникалық, пластмасса, металл қамыттар |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 454-Сантехникалық қысқыштар мен қапсырмалар |
| Диаметрі | 16 мм |
| Ұзындығы | 38 мм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 1 мм |
| Ені | 12 мм |
| Штрих-код | 4606800049551 |
- Бағасы: 1 362 ₸

