
Слесарлық балға, 300 г, фибергласс резеңкеленген Сибртех тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 300 г шабуылшысы және резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы бар Sibrtech 10319 слесарлық балғасы металды өңдеу кезінде және бекіткіштерді соғу кезінде соғу үшін қолданылады. Шабуылшының күрделі жұмыс бөлігі бар, бұл тар жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Құрал кәсіби құрылысшыға да, жиһаз құрастырушыға да, өз бетімен жұмыс жасаушыға да пайдалы болады. Артықшылықтары Фрезерленген бас 45 болаттан жасалған және оңтайлы беріктік пен тозуға төзімділікке ие. Жұмыс беттері 40-45 HRC дейін шыңдалған, бұл олардың сынуы мен жарылуын болдырмайды. Басы қорғаныш қара лакпен қапталған, сондықтан ол ұзақ уақытқа созылады және тот баспайды. Шебер соққының соққысын балғамен сезбейді, өйткені тұтқа тербелістерді сіңіреді. Басы сынамен және эпоксидті шайырмен тұтқаға мықтап бекітілген, сондықтан ол жұмыс кезінде сырғып кетпейді. Жеңіл талшықты талшықты тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді, бұл балғамен ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді. Балғаның пайдалану шарттарына іс жүзінде ешқандай шектеулер жоқ, өйткені тұтқаның материалы коррозиялық заттар мен ылғалға төзімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.458 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 22 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 304 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 103 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шабуылшының салмағы | 300 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 103-Слесарлық балғалар, фибергласс/тұтас соғылған тұтқа |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996124650 |
- Бағасы: 1 332 ₸

