
Балға-шегелеуші, металл құбырлы резеңкеленген тұтқа, салмағы 450 г, шабуылшысы 27 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 315 мм, басы салмағы 450 г және шабуылшының өлшемі 27 мм, металл құбырлы резеңкеленген тұтқасы бар Sibrtech 10436 балға-шеге орнату және бөлшектеу жұмыстарына арналған. Оларға бекіткіштерді соғу ыңғайлы, сонымен қатар құрал майысқан тырнақты түзетуге мүмкіндік береді. Балға құрылыс алаңында, жиһазды құрастыруда, әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы, сонымен қатар үйде қолдануға ыңғайлы. Артықшылықтары Басы 45 орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол өте берік және деформацияға төзімді. Жұмыс бөліктерінің қаттылығы 45-55 HRC құрайды, бұл балғаның тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Металл құбырлы тұтқа тырнақты өткізіп алған жағдайда зақымдануға төзімді, сонымен қатар құралдың иілу беріктігін қамтамасыз етеді. Басы коррозияның пайда болуынан қорғайтын түссіз лакпен қапталған. Тұтқаның эргономикалық пішіні бар, ал жоғары сапалы терморезинадан жасалған жабын қолдың сырғып кетуіне жол бермейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.686 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 325 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шабуылшының салмағы | 450 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 29.5 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | резина, металл |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996126319 |
- Бағасы: 2 385 ₸

