
Балға-шегелеуші, 450 г, магнитті, фибергласс резеңкеленген сап Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 450 г басы, магниті және резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы бар Sibrtech 10441 балға шегешісі қосарлы қызмет атқарады - шегелерді соғуға және оларды алуға мүмкіндік береді. Магнит бекіткішті қолмен ұстап тұру мүмкін болмаған кезде қол жетпейтін жерлерде шегелерді соғуды жеңілдетеді. Балға-шегелеуші құрылыс, жөндеу және әрлеу жұмыстарын жүргізуге арналған, сонымен қатар оның көмегімен жиһазды жинауға немесе тұрмыстық міндеттерді шешуге болады. Артықшылықтары Қайта өңделген басы 45 орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан оның беріктігі мен деформацияға төзімділігі бар. Шабуылшының 3 мм тереңдікте 45-55 HRC қаттылығы бар, бұл соққыға төзімділікті қамтамасыз етеді және оның қызмет ету мерзімін арттырады. Басқа селективті беріктендіру беріледі, бұл оның шеттерінде жарықтар мен чиптердің пайда болуына жол бермейді. Басы тұтқаға эпоксидті желіммен мықтап бекітілген, сондықтан ол жұмыс кезінде сырғып кетпейді. Қара лакпен қапталған жабын балға шегенің жұмыс бөлігін коррозиядан қорғайды. Отырғыш аймағындағы үлкейтілген "белдемшенің" арқасында тұтқа басына жақсырақ ұсталады, сонымен қатар шегеге соғылған кезде зақымданудан қорықпайды. Толығымен резеңкеленген талшықты-талшықты тұтқа соққылардан тербелістерді тиімді сіңіреді және жұмыс кезінде жайлылықты қамтамасыз ету үшін қолыңыздан сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.694 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 325 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шабуылшының салмағы | 450 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 30 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996124728 |
- Бағасы: 2 619 ₸

