
Балға-шегелеуші, 450 г, фибергласс резеңкеленген Сибртех тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 450 г басы және резеңкеленген талшықты шыны тұтқасы бар Sibrtech 10442 балға шегешісі шегелерді жылдам және оңай соғуға, сондай-ақ майысқан бекіткіштерді қақпақты ұстауға арналған ойығы бар иілген саусақпен тартуға мүмкіндік береді. Құрал құрылыс, әрлеу жұмыстары, жиһаз құрастыру кезінде пайдалы болады, сонымен қатар үйде, гаражда немесе саяжайда пайдалы болады. Артықшылықтары Фрезерленген бастың беріктігі мен тозуға төзімділігі бар, себебі ол 45 маркалы болаттан жасалған. Атыс штыры соққы жүктемелеріне төтеп бере алады және жоғары жұмыс қабілеттілігіне ие, өйткені ол 3 мм тереңдікке дейін 45-55 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Басы селективті шынықтырудың арқасында сынуға және жарылуға төзімді. Басы арнайы эпоксидті желім арқылы желімделген тұтқаға мықтап ұсталады. Тұтқа жүріс бөлігіндегі металл "белдемшенің" арқасында механикалық зақымданудан қорғалған. Балғаның жұмыс бөлігі қара лакпен жабылғандықтан коррозияға ұшырамайды. Балға қолға ыңғайлы орналасатын және кері соққыны азайтатын талшықты талшықты резеңкеленген тұтқаның арқасында ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істей алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.722 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 24 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 134 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шабуылшының салмағы | 450 ж |
| Топ | Балғалар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 104-Балға-шегелер |
| Шабуылшының диаметрі | 30 мм |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шеңбер |
| Штрих-код | 4044996124735 |
- Бағасы: 2 425 ₸

