
Балға, 1000 г, Сибртех резеңкеленген талшықты шыны сабы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 1000 г, жалпы ұзындығы 260 г және резеңкеленген талшықты шыныдан жасалған тұтқасы бар Sibrtech 10914 балғасы ұқыпты және дәл соққылар жасауға арналған. Металдық беттерді метиздерді қағу, тегістеу немесе майыстыру үшін қолданылады. Соғу әдісімен жасалған және екі жағынан тегістелген шабуылшының арқасында деформацияға төзімді және берік. Балға жартылай кәсіби және тұрмыстық салаларда қолдануға жарамды. Артықшылықтары Беріктік пен сенімділік — атыс штыры 45 орташа көміртекті болаттан жасалған, ал жұмыс бөліктері жоғары жиілікті токтармен сөндірілген және қаттылығы 40-45 HRC. Коррозияға төзімділік — шананың жұмыс бөлігі қара лакпен қапталған. Тұтқаның сенімді бекітілуі — берік шайыр шабуылшының секіріп кетуіне жол бермейді. Қауіпсіздік — басынан ұсақ бөлшектер сынбайды, себебі соққылы беттерде фаскалар алынған. Төмен қайтарымдылық — соққылардан болатын діріл талшықты шыны өзегі бар екі бөліктен тұратын пластикалық тұтқамен жұтылады. Жұмыс кезіндегі жайлылық — резеңке қондырманың арқасында тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 1.185 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 95 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Шабуылшының салмағы | 1000 ж |
| Топ | Шана балғалары |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 109-Шана балғалары |
| Шабуылшының материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | фибергласс, резеңке |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шабуылшының нысаны | шаршы |
| Штрих-код | 4044996124742 |
- Бағасы: 2 614 ₸

