
Бит жинағы PZ2 х 90, болат S2, 10 дана. Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 11201 бір жақты PZ x 90 мм биттер жинағы 11201 бұрауышпен жұмыс істеуге арналған Pozidriv Phillips ұштары және 1/4 дюймдік алтыбұрышты шанақтары бар S2 болаттан жасалған 10 ауыстырылатын саптамаларды қамтиды. Кәсіби жабдық PZ2 ойығы бар бұрандалы қосылыстарды жылдам орнатуды және бөлшектеуді қамтамасыз етеді. Қос жетекті сплайндағы қосымша желбезектердің арқасында бекіткіштермен тұрақты ұстау айналу моментін арттыруға және биттің секіру қаупін азайтуға мүмкіндік береді.Артықшылықтарысынғыштық — саңылаудағы ойықтар биттердің сырғып кетуіне және "жалап кетуіне" жол бермейді, ағаш бұрандалармен жұмыс істегенде бақылауды одан әрі күшейтеді.Шектеулі кеңістікте де жоғары өнімділік — 90 мм ұзартылған профильдің арқасында биттермен жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлы.Тозуға төзімділік — биттер беріктігі жоғары жапондық S2 легирленген болаттан жасалған және 54-58 HRC қаттылығына дейін шыңдалған.Магниттелген саңылау жұмысты жеңілдетеді — бекіткіштер жарғанақпен ұсталады, осылайша бекітілетін бетті бос қолыңызбен ұстай аласыз.Коррозияға қарсы қасиеттері — никельмен қапталған жабын саптамалардың қызмет ету мерзімін ұзартады.жиынтықта 10 бит — жинақ бүкіл бригада үшін жеткілікті.Ыңғайлы қаптама — жабдық еуро аспасы бар қатты көпіршікте жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 82 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 162 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 14 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.214 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Қорғаныс жабыны | мырышпен қапталған-фосфатталған |
| Пәндер саны | 10 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магнитные свойства, с насечкой, профессиональные |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | PZ2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996121451 |
- Бағасы: 2 959 ₸

