
Екі жақты қашаулар жинағы, PH2-PZ2 х 45 мм, болат S2, 10 дана. Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
S2 болаттан жасалған PH2-PZ2 x 45 мм Gross 11217 екі жақты биттер жинағы S2 ағаш бұрандаларды және басқа бұрандалы қосылыстарды бұрауышпен орнатуға/бөлшектеуге арналған. Нарықта ең көп сұранысқа ие Phillips және Pozidriv жұмыс профильдері бар саптамалар тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін жарамды. Сырғымалы ойықтағы қосымша жиектер биттің сәйкес өлшемдегі аппараттық құралдың қақпағына мүмкіндігінше тығыз орналасуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары:Жоғары ресурс — қаттылығы 54-58 HRC жапондық S2 легирленген болаттан жасалған саптамалар беріктігі мен тозуға төзімділігімен ерекшеленеді.Коррозиядан қорғау — әрбір қашауға никельмен қапталған жабын жағылады.Жоғары дәлдіктегі өнімділік — оңтайлы сплайн геометриясы биттердің қызмет ету мерзімін ұзартады және олардың бекіткіште сырғып кетуіне жол бермейді.Магниттік қасиеттер — аппараттық құрал сплайнға орнатылады және оның ішінде мықтап ұсталады, осылайша шебер жұмыс бетін бос қолымен ұстай алады.Бекіткішпен сенімді ілінісу — қашау шеттеріндегі қосымша ойықтар жұмыс тиімділігін арттырады.Ыңғайлы қаптама — саптамалар еуро аспасы бар қатты көпіршікте жеткізіледі.Үлкен қор — 10 бит ұзақ уақытқа жетеді, оларды жұмысшылар бригадасы үшін пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 45 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 85 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 122 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 14 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.095 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Қорғаныс жабыны | мырышпен қапталған-фосфатталған |
| Пәндер саны | 10 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магнитные свойства, двухсторонние, профессиональные |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | PH2, PZ2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996121543 |
- Бағасы: 1 796 ₸

