
Дәлме-дәл жұмыс істеуге арналған биттер мен розеткалар жинағы бар бұрағыш, икемді жетек, 48 дана, CrMo Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жалпы 11599 биттері мен ұштары бар бұрағыш, икемді жетегі бар, CrMo болаттан жасалған 48 дана, дәл жұмыстарды орындауға арналған. Оның көмегімен көзілдірікті, ойыншықтарды, портативті және тұрмыстық техниканы және т.б. жөндеуге болады. Бұрауыш ойықтар мен жету қиын жерлерде ұсақ бөлшектерді өңдеуге мүмкіндік беретін ұзартқыш штангамен және икемді ұзартқышпен бірге жеткізіледі.Артықшылықтарыорнатқыштар CrMo болатынан жасалған және 54-56 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, бұл олардың тозуға төзімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді.Қайтымды механизм жұмыс жылдамдығын айтарлықтай арттырады.Айналмалы артқы қақпақ микро бұрандалармен ыңғайлырақ жұмыс істеуді қамтамасыз етеді.Магниттелген биттер металл бекіткіштерді ойықтардан оңай шығарып, бір қолмен бекітуге мүмкіндік береді.Эргономикалық екі компонентті тұтқаның арқасында бұрағышпен жұмыс істеу ыңғайлы.Бекіткіші бар пластикалық қатты қорап жинақты ыңғайлы тасымалдауға және қауіпсіз сақтауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 167 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 114 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.393 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Пәндер саны | 48 |
| Ерекшеліктері | тұтқа |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, TR, TT, HEX |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996119106 |
- Бағасы: 16 434 ₸

