
Қос ұстағышы және магниті бар биттерге арналған адаптер, 65 мм, 1/4 Gross
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қос ұстағышы және магниті бар биттерге арналған адаптер Gross 11615, 65 мм, 1/4" бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін жабдықты мықтап бекітуге және жылдам ауыстыруға мүмкіндік береді. Бұрауыштың патронына бекітіледі. Адаптер жиһазды құрастыруда, құрылыста немесе жөндеуде үйде де, кәсіби де пайдалануға жарамды. Артықшылықтары Жылдам қысу механизмі және кіріктірілген магнит — бит құлау қаупінсіз сенімді түрде бекітіледі. Айналмалы муфта — бекіткіштерге тұрақтылық беру және жұмыс тиімділігін арттыру үшін бит ұстағышты жұмыс кезінде ұстауға болады. Quick-Lock — бит жүйесі бір қозғалыспен босатылады, муфтаны төмен қарай тарту жеткілікті. Тозуға төзімділік пен беріктікті арттыру — адаптер қаттылығы 48-52 HRC хром-ванадийлі болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 65 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 11 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.046 кг |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 113-Бұрағыш биттер,жалпы адаптерлер |
| Пәндер саны | 1 |
| Болат маркасы | 50BV30, 6150 |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | сэндвич-блистер |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996119328 |
- Бағасы: 2 744 ₸

