
Ұштық биттер мен розеткалар жинағы, 1/4, кардан кілті, ысырма, адаптер, S2, 37 дана. Жалпы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
11625 слесарлық-монтаждық жұмыстардың кең ауқымына жарамды, себебі ctmz-де 37 элемент бар: ысырма, адаптер, жетек кілті, розеткалар және 1/4" сапты биттер. Ол үй жағдайларында, жиһаз өндірісінде және т.б. пайдаланылуы мүмкін. Артықшылықтары Әмбебап жинақ келесі өлшемдегі биттерді қамтиды: PH 0-3, PZ 1-4, Sl 3-6, TORX және TT 10, 15, 20, 25, 27, 30, 40, HEX 3-6. Жиынтықтағы шеткі бастар: 5 мм, 7 мм, 8 мм, 10 мм, 12 мм, 14 мм. Биттердің жоғары ресурсы мен беріктігіне олар жасалған қаттылығы 54-56 HRC жапондық легирленген болат S2 арқылы қол жеткізіледі. Жұмыстың тегістігі мен жұмсақтығын реверс функциясымен жабдықталған 52 тісті ысырма қамтамасыз етеді. Резеңкеленген тұтқаның арқасында ысырма қолыңызда сырғып кетпейді, бұл сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Кардан топсасы мен жылдам босату механизмі бар кілт жабдықты мықтап бекітеді және жабдықты кез келген бұрышта орнатуға/бөлшектеуге мүмкіндік береді. Битке арналған ұзартқыш сым жету қиын жерлерде жұмыс тиімділігін арттырады. Ұштық бастарға арналған адаптер жабдықты мықтап бекіту үшін металл шармен жабдықталған. Жинақ соққыға төзімді, ыңғайлы жабылатын қапшықта сатылады және сақтауға және тасымалдауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Ұзындығы | 25 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 43 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 288 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 229 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.893 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Қорғаныс жабыны | хромирование |
| Пәндер саны | 37 |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, ысырмасы бар, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Құлып түрі | сталь |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, PZ, TR, TT, HEX |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | в кейсе |
| Шанақтың түрі | тікелей |
| Штрих-код | 4044996121376 |
- Бағасы: 29 242 ₸

