
Шаруашылық шилосы, шаршы 6 х 100 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 6х100 мм Matrix 11758 шаршы шаруашылық шилосы қолөнер бұйымдарын жасауда, былғарыдан жасалған бұйымдарды, аяқ киімдерді және т.б. жөндеуде пайдалы көмекші болады. Ол тығыз материалдарды оңай теседі: былғары, резеңке, картон, сондықтан фермада немесе шеберханада пайдалы болады. Артықшылықтары Стержень хромдалған жоғары сапалы болаттан жасалған, ол оның коррозияға төзімділігі мен беріктігінің кепілі болып табылады. Пластикалық тұтқа қолға сырғып кетпейді, бұл сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Тұтқасы ПВХ—дан (поливинилхлорид) - май-бензинге төзімді және сапалы материалдан жасалған, ол уақыт өте келе өзінің қасиеттерін жоғалтпайды. Құралдың салмағы небәрі 80 г, сондықтан онымен ұзақ уақыт жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 40 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.08 кг |
| Топ | Қашаулар, өзектер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 187-Қашаулар, Өзектер - Ресей + Спарта |
| Сырықтың ұзындығы | 100 мм |
| Тұтқаның материалы | PVC |
| Өзек материалы | болат 45 |
| Қамту | Хром |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996116211 |
- Бағасы: 630 ₸

