
Шаруашылық шилосы, дөңгелек 4x75 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 11760 өлшемі 4 x 75 дөңгелек сырық былғарыдан, резеңкеден және картоннан жасалған бұйымдармен жұмыс істеуге арналған. Үй шаруашылығында немесе шеберханада материалдарды тесуге, аяқ киімді немесе киімді жөндеуге, қолөнермен айналысуға және т.б. үшін пайдалы. Артықшылықтары Хромдалған болат сырық — құрал коррозияға төзімді және ұзақ уақыт қызмет етеді. Ыңғайлы жұмыс — пластикалық тұтқа қолға мықтап тіреледі. Сапалы тұтқа — май-бензинге төзімді поливинилхлорид уақыт өте келе өзінің қасиеттерін жоғалтпайды. Жеңіл салмағы 48 г — құралмен тіпті ұзақ уақыт жұмыс істеуге ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 197 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.048 кг |
| Топ | Қашаулар, өзектер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 187-Қашаулар, Өзектер - Ресей + Спарта |
| Сырықтың ұзындығы | 75 мм |
| Тұтқаның материалы | PVC |
| Өзек материалы | болат 45 |
| Қамту | Хром |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996116235 |
- Бағасы: 616 ₸

