
Дәлме-дәл механикаға арналған бұрағыштар жинағы, 16 дана, Спарта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Спарта 11783 дәлме-дәл механикалық бұрағыштар жинағы, 16 дана, SL, PH, HEX профилі бар микро бұрандаларды орнату/бөлшектеу кезінде пайдалы. Қымбат емес және сапалы жиынтық үйде де, елде де пайдалы болады. Оның көмегімен шағын тұрмыстық техниканы, сағаттарды, балалар ойыншықтарын және т.б. жөндеуге болады. Артықшылықтары Көміртекті болаттан жасалған шыбықтар құралдарды қажетті беріктік сипаттамаларымен қамтамасыз етеді. Тұтқалардың үстіңгі жағындағы айналмалы төбешіктер орындалатын жұмыстардың ыңғайлылығы мен дәлдігін арттырады. Тұтқалардағы арнайы оймалау ыңғайлы жұмыс істеу үшін сырғуға қарсы әсерді қамтамасыз етеді. Жинақтың бөлшектері жеке ұстағыштары бар пластикалық қорапқа салынған, бұл қауіпсіз сақтау мен тасымалдауды қамтамасыз етеді. Қораптағы өлшемдердің таңбалануы дұрыс бұрағышты жылдам таңдауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Sparta |
| Жиынтық | |
| Қаптама түрі | Пластикалық кейс |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 145 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 25 мм |
| Бренд | SPARTA |
| Салмақ | 0.297 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 133-Наборы отверток |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 1 |
| Пәндер саны | 16 |
| Болат маркасы | 45 |
| Ерекшеліктері | для точных работ |
| Ұштықтың түрі | SL, PH, HEX |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996116464 |
- Бағасы: 2 532 ₸

