
Бұрауыш, РН2 х 150 мм, CrV, Сибртех үш компонентті тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 11796 бұрағыш, PH2 x 150 мм, CrV болаттан жасалған, 3 компонентті тұтқасы бар, PH2 стандартты өлшемдегі бекіткіштерді орнату/бөлшектеу үшін жеке шеберлерге пайдалы. Ол үйде, гаражда, саяжайда жөндеу және монтаждау жұмыстарын жүргізуге көмектеседі. Ұзындығы 150 мм штанганың арқасында бұрағышпен ойықтарда жұмыс істеуге болады. Артықшылықтары Бұрауыштың өзегі жоғары беріктік пен тозуға төзімділікке ие, себебі ол хром-ванадийлі болаттан жасалған және 50-54 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Фосфатталған жұмыс бөлігі бекіткіштің басымен жақсы адгезияға қол жеткізуге мүмкіндік береді. Саңылаудың түрін және тұтқадағы штанганың ұзындығын белгілеу арқылы қажетті бұрағышты табу ыңғайлы. Үш компонентті тұтқа төртбұрышты ойықтармен және саусақ асты ойықтарымен жабдықталған, соның арқасында ол қолға ыңғайлы орналасады және білекке түсетін жүктемені азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.119 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 192-Сибртех бұрағыштары |
| Сырықтың ұзындығы | 150 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | PH2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996116594 |
- Бағасы: 708 ₸

