
Бұрауыш, PH0 х 100 мм, CrV, Сибртех үш компонентті тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 11811 бұрағыш, PH0 x 100 мм, CrV болаттан жасалған, 3 компонентті тұтқасы бар, стандартты өлшемдегі PH0 бекіткіштерін орнату/бөлшектеу үшін жеке шеберлерге пайдалы. Ол үйде, гаражда, саяжайда жөндеу және монтаждау жұмыстарын жүргізуге көмектеседі. Ұзындығы 100 мм штанганың арқасында бұрағышпен ойықтарда жұмыс істеуге болады. Артықшылықтары Бұрауыштың өзегі жоғары беріктік пен тозуға төзімділікке ие, себебі ол хром-ванадийлі болаттан жасалған және 50-54 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Фосфатталған жұмыс бөлігі бекіткіштің басымен жақсы адгезияға қол жеткізуге мүмкіндік береді. Саңылаудың түрін және тұтқадағы штанганың ұзындығын белгілеу арқылы қажетті бұрағышты табу ыңғайлы. Үш компонентті тұтқа төртбұрышты ойықтармен және саусақ асты ойықтарымен жабдықталған, соның арқасында ол қолға ыңғайлы орналасады және білекке түсетін жүктемені азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 230 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 45 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.049 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 192-Сибртех бұрағыштары |
| Сырықтың ұзындығы | 100 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | PH0 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996116693 |
- Бағасы: 293 ₸

