
Бұрауыш, SL8 х 150 мм, CrV, Сибртех үш компонентті тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Сибртех 11821, SL8,0 x 150 мм, CrV болаттан жасалған, 3 компонентті тұтқасы бар, саңылаулы типті бұрандалы қосылыстарды орнату/бөлшектеу үшін пайдалы. Оның көмегімен бекіткіштерді толық қатайтуды қажет ететін жұмыстарды орындауға болады. Ұзындығы 150 мм штангамен беттерде және ойықтарда жұмыс істеу ыңғайлы. Артықшылықтары Жоғары беріктік сипаттамалары — өзек хром-ванадийлі болаттан жасалған және 50-54 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Фосфатталған ұшы — шаншу бекіткіштің басынан сырғып кетпейді. Арнайы таңбалау — қажетті бұрағышты жылдам табу үшін тұтқада ойық түрі мен өзек ұзындығының белгісі бар. Ыңғайлы тұтқа — саусақ асты ойықтары бар төртбұрышты ойықтар ұзақ уақыт жұмыс істегенде қолдың шаршауын азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 315 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.169 кг |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 192-Сибртех бұрағыштары |
| Сырықтың ұзындығы | 150 мм |
| Тұтқадағы компоненттер саны | 3 |
| Өзек материалы | Cr-V |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Ұштықтың түрі | SL8 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Штрих-код | 4044996125718 |
- Бағасы: 634 ₸

