
1/2 Gross шаршыға арналған, магнитті, он екі қырлы, 21 мм, ұштық шырақ басы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gross 13189 1/2 дюймдік шаршы штепсельдік розетка, магнитті 12 жақты, 21 мм, автокөлік жүргізушілеріне оталдыру шамдарын ауыстыру және тазалау үшін пайдалы. Ол магнитті ұстағышпен жабдықталған, ол шамды мықтап бекітуге және тез алуға мүмкіндік береді. Ұзындығы 133 мм және 12 қырлы жұтқыншақ тар кеңістікте жұмыс істеу ыңғайлылығын арттырады. Артықшылықтары Соңғы басы CrV тобының жоғары сапалы болатынан жасалған, сондықтан оның тозуға төзімділігі мен ресурсы артады. Жылтыратылған хром жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді және соңғы бастың қызмет ету мерзімін ұзартады. Профильдегі ойластырылған ойықтардың арқасында басы қолынан сырғып кетпейді. Бастың қабырғалары жұқа, бірақ жоғары жүктемелерге төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 133 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 41 мм |
| Бренд | GROSS |
| Салмақ | 0.162 кг |
| Топ | Ауыстырылатын бастар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 136-Ауыспалы бастар |
| Болат маркасы | CrV |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Бастың өлшемі | 21 мм |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Ұштықтың түрі | 12 қырлы |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996120676 |
- Бағасы: 2 650 ₸

