
Кілт-ратчет 1/4, 72 тіс, жылдам қалпына келтірумен, CrV Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 14025 CrV болаттан жасалған ысырма кілті, 1/4 дюймдік бекіту алаңы, 72 тістері және жылдам қалпына келтіруі бұрандалы бекіткіштерді қосуға және бөлшектеуге арналған. Әртүрлі өлшемдегі розеткалармен, сондай-ақ адаптерлермен және ұзартқыш сымдармен үйлесімді. Құрал 72 тісті ысырма механизмінің арқасында жұмсақ және тегіс жұмыс істейді. Ратчеттің қадамы 5 градусты құрайды, бұл тар кеңістікте жұмыс істеуді жеңілдетеді. Құрал қызмет көрсету орталығында, автожөндеу шеберханасында пайдалы болады, сонымен қатар үйде, гаражда немесе саяжайда пайдалы болады. Артықшылықтары Кілт тозуға төзімді және айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады, өйткені хром-ванадий тобының беріктігі жоғары болаттан жасалған. Хром жабыны коррозиядан қорғайды және құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Шарикті бекіткіші бар бекіту шаршысы саптаманы мықтап ұстайды, бұл оның жұмыс кезінде серпілуіне жол бермейді. Кілт саптамаларды жылдам қалпына келтіру механизмімен жабдықталған — бұл оларды ауыстыру уақытын үнемдейді. Жалауша қосқышы қондырманың айналу бағытын лезде өзгертуге мүмкіндік береді. Екі компонентті тұтқа қолға сырғып кетпейді, ал оның эргономикалық пішіні ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.144 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 217 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 140-Жағалар |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/4 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996120713 |
- Бағасы: 4 300 ₸

