
1/2, 72 тісті ысырма кілті, жылдам қалпына келтіру, CrV, екі бөліктен тұратын Stels тұтқасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 14030 CrV болаттан жасалған ысырма кілті, 1/2 дюймдік бекіту алаңы және 72 тісті ысырма механизмі, жылдам қалпына келтіру және 2 бөліктен тұратын тұтқасы бар, бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеу үшін қолданылады. Соңғы розеткаларды, сондай-ақ сәйкес өлшемдегі сәйкес келетін тесігі бар адаптерлер мен ұзартқыш сымдарды орнатуға арналған. Ратчет механизмі кілттің өте тегіс жүруін қамтамасыз етеді. Құрал тар жағдайларда жұмыс істеуге ыңғайлы, өйткені ысырманың қадамы небәрі 5 градусты құрайды. Бұл қызмет көрсету орталығында, қызмет көрсету станциясында пайдалы болады, сонымен қатар үйде немесе саяхатта пайдалы болады. Артықшылықтары Беріктік және тозуға төзімділік — құрал хром-ванадий тобындағы болаттан жасалған. Кілт толығымен полипропиленмен қапталған, бұл оның май мен газға төзімділігін қамтамасыз етеді - бұл құралды зақымдаудан қорықпай, төтенше жағдайларда жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жылдам қалпына келтіру механизмінің арқасында саптаманы ауыстыру бірнеше секундты алады. Саптама пайдалану кезінде сырғып кетпейді, себебі ол шарикті бекіткіші бар бекіту квадратымен мықтап ұсталады. Айналу бағыты жалаушалы ауыстырып-қосқыш арқылы бір қозғалыста өзгереді. Жұмыс кезіндегі жайлылық эргономикалық пішіндегі патенттелген тозуға төзімді тұтқамен қамтамасыз етіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Салмақ | 0.551 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 46 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 307 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | STELS |
| Топ | Ключи динамометрические,Воротки |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 140-Жағалар |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 1/2 дюйм |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996125947 |
- Бағасы: 7 483 ₸

