
Розеткалар жинағы, 3/8, 7-22 мм розеткалар, ысырма кілті бар, CrV, 11 дана Stels
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Stels 14126, CrV жинағы 11 элементті қамтиды: 3/8 дюймдік білігі бар 7-22 мм розеткалар және ысырма кілті. Ол бекіту элементтерін бұрау және бұрау үшін қолданылады, ірі габаритті техниканы жөндеу және автокөліктерге қызмет көрсету кезінде пайдалы болады. Құралдар жоғары жүктемелерге төтеп бере алады және шектеулі кеңістікте пайдалануға болады. Артықшылықтары Жоғары ресурс және коррозияға қарсы — ратчет корпусы мен розеткалары щеткалы хром-никель жабыны бар хром-ванадийлі болаттан жасалған. 72 тісті ысырма — кілт жету қиын жерлерде ыңғайлы жұмыс істеу үшін бірқалыпты қозғалады. Екі компонентті эргономикалық ысырма тұтқасы қолыңызда ыңғайлы және сенімді орналасады. Жылдам ысыру механизмі — саптамаларды оңай ауыстыруға болады. Шарикті ұстағышы бар бекіту шаршысы — жабдық ысырмаға мықтап бекітілген. Пластикалық саптама ұстағыш пен ысырманы сақтауға ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 285 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 0.66 кг |
| Топ | Аспаптар жиынтығы |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1355-Stels аспаптар жиынтығы |
| Пәндер саны | 11 |
| Болат маркасы | CrV |
| Мақсаты | Автокөлік үшін |
| Ерекшеліктері | ысырмасы бар |
| Қосылатын шаршының өлшемі | 3/8 дюйм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Штрих-код | 4044996120751 |
- Бағасы: 8 102 ₸

