
Реттелетін кілт, 250 мм, CrV, жалпы екі компонентті тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 250 мм, CrV болаттан жасалған, екі компонентті тұтқасы бар Gross 15562 реттелетін кілт бекіткіштерді тиімді орнатуды және бөлшектеуді қамтамасыз етеді. Арнайы ойықтары бар губкалар бөлшектерді мықтап ұстайды және олардың сырғып кетуіне жол бермейді. 35 мм-ге дейінгі жақтарды ашу диапазоны әртүрлі өлшемдегі және пішіндегі бөлшектермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Кілт жасалған хром-ванадийлі болаттың бірқатар артықшылықтары бар: беріктік, қаттылық және тозуға төзімділік. Хромдалған жабын құралдың коррозияға төзімділігін қамтамасыз етеді. Эргономикалық пішінді екі компонентті резеңкеленген тұтқа қолда сенімді жатады және жұмыс барысында сырғып кетпейді. Кілттің корпусы жеңіл болғандықтан, шебердің қолындағы жүктеме азаяды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.455 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 20 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 115 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Реттелетін кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 155-Реттелетін кілттер |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 35 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996125244 |
- Бағасы: 9 320 ₸

