
Реттелетін кілт, 160 мм, CrV, жалпы қысқартылған тұтқа
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 160 мм, CrV болаттан жасалған, қысқартылған құю тұтқасы және 43 мм-ге дейін ашылатын кең диапазоны бар Gross 15566 реттелетін кілт шағын және үлкен бекіткіштермен жұмыс істеу мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Губкалар стандартты кілттерге қарағанда 50%-ға көбірек ашылады. Ал сырғанаудан қорғау бөлшектердің сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді және жұмыстың дәлдігін арттырады. Артықшылықтары Сенімділік және ұзақ мерзімділік — кілт жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған. Қысқартылған сабы және жұқа жақтары — жету қиын жерлерде жұмыс істеуге ыңғайлы. Хромдалған кілт корпусы коррозияға ұшырамайды. Жеңіл корпус — құралдың салмағы аз, бұл ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gross |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.287 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 190 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | GROSS |
| Топ | Реттелетін кілттер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 155-Реттелетін кілттер |
| Ұзындығы | 160 мм |
| Губкалардың максималды ашылуы | 43 мм |
| Ерекшеліктері | укороченная рукоятка, длинные губки |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996125282 |
- Бағасы: 10 087 ₸

