
G-тәрізді қысқыш, 300 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
G-тәрізді қысқыш Сибртех 20592, 300 мм, дайындамаларды желімдеу үшін бекіту үшін, сондай-ақ аралау, бұрғылау және басқа өңдеуге арналған жұмыс үстеліне немесе станокқа бекіту үшін қолданылады. Металл бөлшектерді дәнекерлеу кезінде қолданылады. Рамка сфералық графиті бар шойыннан жасалған, сондықтан ол жоғары беріктігімен және кернеулерге төзімділігімен ерекшеленеді. Қысқыш слесарь және ағаш шеберханасында пайдалы, сонымен қатар үй шаруашылығында пайдалы болады. Артықшылықтары Бұрандалы өзек берік St3 болаттан жасалған, бұл заттарды бекіту үшін айтарлықтай күш қолдануға мүмкіндік береді. Шарикті түйіспеге орнатылған жылжымалы қысқыш қысқыш бөлшектерді мықтап ұстайды. Қысқыштың корпусы ұнтақ эмальмен қапталған, ал өзек мырышталған, бұл оларды коррозиядан қорғайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 2.369 кг |
| Қысқыштың ені | 300 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 170 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қысқыш тереңдігі | 120 мм |
| Топ | Струбцины G-образные |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 206-G-тәрізді қысқыштар |
| Қысқыш | винтовой |
| Корпус материалы | Металл |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996124865 |
- Бағасы: 7 198 ₸

