
Балта, 600 г, Сибртех талшықты шыны балта
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 600 г жұмыс бөлігі және талшықты талшықты балтасы бар Сибртех 21644 балтасы қатты немесе жұмсақ ағашты кесуге, шабуға және жаруға мүмкіндік береді. Ол саяжай және ауыл шаруашылығы учаскелерінде отын дайындауда, бұталарды, бұтақтарды кесуде және басқа жұмыстарда пайдалы болады. Пышақ қайрау бұрышы 20-30 градус болатын жартылай шеңберлі кесу жиегімен жабдықталған, сондықтан балтамен жұмыс істеу оңай.Артықшылықтарыболаттан жасалған болат 45 — балта кәсіби емес пайдалану үшін оңтайлы болып табылады.Беріктік — пышақ 48-57 HRC қаттылығына дейін шыңдалған (кесу жиегінен 25 мм биіктікке дейін).Қайралған жүз — құрал сатып алынғаннан кейін пайдалануға толығымен дайын.Сапалы балта — талшықты шыны қоршаған ортаның жағымсыз әсерлеріне төзімді, механикалық беріктікке ие және тербелістерді басады.Сенімді тұтқа — аздап иілу және резеңкеленген кірістірулер қолдардағы балтаның сырғып кету қаупін азайтады.Ыңғайлы жұмыс — 600 г кенептің жеңіл салмағы қолдардағы жүктемені азайтуға мүмкіндік береді.Ықшамдылық — балта ұзындығы 345 мм тұтқасының арқасында тасымалдаушыға немесе рюкзакқа оңай сыяды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.983 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 365 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 148 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Жайманың салмағы | 600 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 216-Балталар |
| Тұтқаның ұзындығы | 345 мм |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996124773 |
- Бағасы: 3 139 ₸

